Korel Dental Hakkında


Korel Dental; bir diş protez laboratuvarının her yönüyle takibini ve yönetimini kolaylaştırması amacıyla geliştirilmiş bir iş takip yazılımıdır.

2011 yılında yazılımın hayat bulmasıyla ilk uygulama sürümüyle beaber iş takip sistemi devreye alınmıştır. Yazılım 4 modül halinde ihtiyaçlar göre hazırlanarak, paketlenmiştir.

Diğer diş protez labortuvarlarındaki hizmetlerimizde ihtiyaçlara ve işleyişine göre yazılımsal düzenlemeler ve iyileştirmeler yapılmıştır.

İş kayıt ve kargo departmanlarında çalışan arkadaşlarımızın işlerindeki yoğunluğuda göz önüne alarak program ekranlarını basit ve amaca yönelik tasarlamaya özen gösterdik. Kullanıcılarımızın isteklerini göz ardı etmeden geliştirmeye gayret ettik.

Amacımız bir laboratuvarın işleyişini dijital ortamda rahatlıkla yönetmeyi sağlamakla beraber programı kullanan personellerin hızlı bir şekilde kullanmasını hedefledik.

10'dan fazla raporlama aracıyla iş, personel, stok ve fatura kayıtlarına ilişkin her türlü karşılaştırmalı ve gruplamalı rapora ulaşımınız mümkün olacaktır.

En önemlisi laboratuvarınızın içerisinde işleriniz artık kaybolmayacak. İş bitiş tarihi gelmiş işlerin listesini hergün bir tık ile görebileceksiniz. Laboratuvarınızı tek ekran üzerinden kontrol edebileceksiniz.


Biz Kimiz ?


İhtiyaca Yönelik Yazılımlar Geliştiriyoruz.

Kurumsal veya bireysel olarak dijital ortamda işlerinizi kolaylaştırmak ve büyütmek amacıyla geliştirdiğimiz masaüstü yazılımlar, web uygulamalar, e-ticaret ve barkodlu iş ve stok takip sistemleriyle sektörel olarak hizmet vermekteyiz.

Bir çok farklı sektörde geliştirmiş olduğumuz yazılımlar ile paket çözümler ve işletminizin işleyişine göre özelleştirdiğimiz yazılımlarımız ile müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktayız.

Korel Dental gibi diş protez laboratuvarlarının iş takip sistemlerini hızlandırmak ve kayıt altına almak adına geliştirdiğimiz uygulamaya benzer fabrika üretim sahalarında, çağrı merkezi sistemlerinde, web uygulamaları entegrasyonları ve otomasyonlarınızı ihtiyaca ve kullanımıza yönelik olarak geliştirmeye devam etmekteyiz.


Vizyonumuz


Geliştirdiğimiz yazılımlar ile teknolojik ilerlemeleri takip ederek sürekli geliştiren, müşterlerinin beklentilerini karşılayan kalitede paket veya ihtiyaca yönelik ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı ve en önemlisi her türlü fikre değer veren bir firma olmayı hedeflemektedir.


Misyonumuz


Müşterilerimize sunduğumuz çözümlerin amacına uygun bir şekilde sonuçlandırmak, uygun fiyatları ile serbest piyasadaki dengeyi korumak, sunduğu hizmetleri en hızlı şekilde müşterilerine ulaştırmak, gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin hayatına değer katmak.